Βίκυ Κάβουρα για το «Κλουβί με τις τρελές»: Πήγα, είδα, απήλθα, τελείωσε, πάμε για άλλα
Η ηθοποιός δίνει τη δική της απάντηση στον Μαυρίκιο Μαυρικίου
Τη δική της απάντηση για την αποχώρησή της από τη θεατρική παράσταση που ετοιμάζει ο Μαυρίκιος Μαυρικίου το «Κλουβί με τις τρελές» έδωσε η Βίκυ Κάβουρα.
«Εντάξει, μίλησε ο Μαυρίκιος Μαυρικίου είμαστε αγαπημένοι» και συνέχισε: «Πήγα, είδα, απήλθα, τελείωσε, πάμε για άλλα» πρόσθεσε με έμφαση η Βίκυ Κάβουρα. «Κάποια στιγμή στο μέλλον ίσως και να συνεργαστούμε. Είμαστε αγαπημένοι. Από ότι άκουσα, καλά πράγματα είπε για μένα ο Μαυρίκιος Μαυρικίου οπότε τελείωσε. Πάμε για άλλα. Άλλο;».
«Tελείωσε, παιδιά, πάμε για άλλα» κατέληξε όλο νόημα η ηθοποιός.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.