Την 1η Ιουλίου η Ελένη Μενεγάκη αποχαιρέτησε μέσα από την τελευταία της εκπομπή τους συνεργάτες της και φυσικά το τηλεοπτικό κοινό που την έχει στηρίξει όλα αυτά τα χρόνια.
Ο ίδιος δημοσίευσε στο προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μια φωτογραφία της Ελένης από το 1996 ενώ την αποχαιρέτησε γράφοντας στη λεζάντα «QUEEN». Όπως ήταν αναμενόμενο τα likes ήταν χιλιάδες.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.