Η Ανίτα ανέβασε μέσα από γνωστό μαιευτήριο των Αθηνών δύο φωτογραφίες μέσα από το δωμάτιο. Στη μια κρατάει αγκαλιά το νεογέννητο και στην άλλη οι δυο γονείς το... χαζεύουν μέσα στο καλαθάκι του.
«Η ζωή μας στις τελευταίες δύο μέρες μέσα από δύο φωτογραφίες... και όταν δεν τον έχουμε αγκαλιά είμαστε και οι δύο από πάνω του και τον χαζεύουμε με τις ώρες. Κορίτσια για σας τι να πω, απλά δεν υπάρχουν λόγια να εκφράσουμε για τα κύματα αγάπης που παίρνουμε μέσα από τις ευχές και τα μηνύματα σας!!!! Σας ευχαριστούμε όλες και κάθε μια σας ξεχωριστά!», έγραψε στη λεζάντα που συνόδεψε τις δύο φωτογραφίες.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.