«Είμαι αρκετά ανεκτική γενικά. Νευριάζω κάποιες φορές, αλλά δίνω δεύτερες ευκαιρίες», λέει το μοντέλο
Την Ελευθερία Καρναβάτην γνωρίσαμε μέσα από τη συμμετοχή της στο GNTM. H ίδια μίλησε σε τηλεοπτική εκπομπή και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στις FF (Μαρτίνα, Κάτια, Ασημίνα, Σουζάνα και Άννα) του GNTM με τις οποίες είχε αντιπαλότητα μέσα στο παιχνίδι.
«Τις FF τις έχω συγχωρήσει, δεν υπάρχει κάποιο θέμα, έχει περάσει τόσος καιρός, σχεδόν ένας χρόνος. Είμαι αρκετά ανεκτική γενικά. Νευριάζω κάποιες φορές, αλλά δίνω δεύτερες ευκαιρίες», ανέφερε χαρακτηριστικά η Ελευθερία Καρναβά.
Σε ερώτηση για τον αν έχει χωρίσει ή αν βρίσκεται σε σχέση, η Ελευθερία Καρναβά απάντησε ως εξής: «Δεν ξέρω, μπορεί και ναι μπορεί και όχι. Θα το αφήσω αναπάντητο».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.