Η Ρούλα Ρέβη και ο Αποστόλης Τότσικαςείναι από τα πιο αγαπημένα και ταιριαστά ζευγάρια. Για το ζευγάρι χθες ήταν μια ξεχωριστή μέρα καθώς γιόρτασε την επέτειο της γνωριμίας του.
Με αφορμή τα οκτώ χρόνια που είναι μαζί, η Ρούλα Ρέβη έκανε μια πολύ τρυφερή ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
Συγκεκριμένα, δημοσίευσε μια φωτογραφία με τον Αποστόλη Τότσικα να αναταλλάζουν ένα παθιασμένο φιλί και στη λεζάντα, έγραψε: «Για πάντα… Γιατί όχι»;
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.