Ιωάννα Μαλέσκου: Τι τηλεθέαση έκανε στην πρεμιέρα της;
Ακόμα είναι πολύ νωρίς για την εξαγωγή συμπερασμάτων καθώς οι περισσότερες πρωινές εκπομπές ακόμα δεν έχουν ριχτεί στη μάχη
Μπορεί να είχε άγχος και τρακ όμως η Ιωάννα Μαλέσκου με το καλημέρα κιόλας φάνηκε πολύ δυνατός παίκτης στην τηλεοπτική σκακιέρα. Το μεσημέρι της Δευτέρας η δασκάλα με καταγωγή από την Πρέβεζα μέσα από τη συχνότητα του ΣΚΑΪ υποδέχτηκε τους τηλεθεατές της με ένα διάπλατο χαμόγελο και αρκετή αυτοπεποίθηση.
Βεβαίως ακόμα είναι πολύ νωρίς για την εξαγωγή συμπερασμάτων καθώς οι περισσότερες πρωινές εκπομπές ακόμα δεν έχουν ριχτεί στη μάχη ενώ πολλοί είναι εκείνοι που βρίσκονται ακόμα σε mood καλοκαιριού και δεν βλέπουν από νωρίς τηλεόραση.
Το τοπίο θα ξεκαθαρίσει όταν και οι υπόλοιπες εκπομπές μπουν στο παιχνίδι της ενημέρωσης και της ψυχαγωγίας…
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!