Η θερμοκρασία στο σπίτι του Big Brother έχει ανέβει και χθες βράδυ πραγματοποιήθηκε η διαδικασία ψηφοφορίας ανάμεσα στους παίκτες. Οι συγκάτοικοι αφού είπαν τους λόγους που ψηφίζουν τον καθένα, προέκυψαν αρχικά τρεις υποψήφιοι που ήταν η Άννα Μαρία, η Σοφία Δανέζη και ο Δημήτρης Κεχαγιάς.
Ο Ζακ, που είχε κερδίσει το βέτο, σε προηγούμενη δοκιμασία επέλεξε να «σώσει» από την διαδικασία τον Δημήτρη Κεχαγιά. Στην επόμενη θέση για να προκύψει ο τρίτος υποψήφιος, ισοψηφούσαν τρία άτομα κι έτσι μαζί με την Άννα Μαρία και την Σοφία, υποψήφιοι είναι η Αφροδίτη Γεροκωνσταντή, ο Χρήστος Βαρουξής κι η Ραμόνα Μοροσάνου.
Μένει να δούμε ποιος θα είναι ο παίκτης που θα δει την πόρτα της εξόδου από το σπίτι του Μεγάλου Αδερφού.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.