Ελένη Μενεγάκη: «Φωτιά» με το κόκκινο... μπούστο της στο Instagram
Το πρωί του Σαββάτου, η παρουσιάστρια δημοσίευσε φωτογραφίες της φορώντας ένα στενό μίντι φόρεμα
ΗΕλένη Μενεγάκη απέχει συνειδητά φέτος από την τηλεόραση, μετά από πολλά χρόνια συνεχόμενης παρουσίας. Όμως κρατά γερά την επαφή της με το κοινό μέσω Instagram.
H Ελένη Μενεγάκη έχει δημιουργήσει μια δυνατή σχέση με τους διαδικτυακούς φίλους της, οι οποίοι έχουν ξεπεράσει το 1.000.000, και τακτικά μοιράζεται μαζί τους φωτογραφίες της δίνοντάς τους μια γεύση από τη νέα της καθημερινότητα.
Το πρωί του Σαββάτου, η παρουσιάστρια δημοσίευσε μερικές εντυπωσιακές φωτογραφίες της φορώντας ένα στενό μίντι φόρεμα κλέβοντας για ακόμα μία φορά την παράσταση.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town