Μαρία Μπακοδήμου: Η φωτογραφία με τον γιο της Νικήτα για τα 20α του γενέθλια
«Χρόνια πολλά αγόρι μου… Δεν κατάλαβα πότε πέρασαν κιόλας 20 χρόνια»
Ο γιος τηςΜαρίας Μπακοδήμου και του Δημήτρη Αργυρόπουλου, Νικήτας, έχει σήμερα τα γενέθλιά του. Η παρουσιάστρια του Style me up και κριτής του Just the 2 of Us, είναι πολύ υπερήφανη για τα δυο παιδιά της και σήμερα που ο ένας της γιος έγινε 20, έκανε ανάρτηση στα social media, ώστε να του ευχηθεί και διαδικτυακά.
Συγκεκριμένα, δημοσίευσε μία τρυφερή φωτογραφία από τότε που ο Νικήτας ήταν μωρό και τον τάιζε με το μπιμερό. «Χρόνια πολλά αγόρι μου… Δεν κατάλαβα πότε πέρασαν κιόλας 20 χρόνια. Σε λατρεύω γιε μου και είμαι περήφανη για σένα #happybirthday #motherandson» έγραψε χαρακτηριστικά η Μαρία Μπακοδήμου.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town