Παίκτης του «Ρουκ Ζουκ» ερωτευμένος με τη Ζέτα Μακρυπούλια - Βίντεο
H γνωστή παρουσιάστρια κολακεύτηκε από τα όμορφα λόγια του
Ερωτευμένος με τη Ζέτα Μακρυπούλια δηλωσε, στον τηλεοπτικό αέρα παίκτης του «Ρουκ Ζουκ», ένας διαγωνιζόμενος. Κάθε απόγευμα στις 15:00, η Ζέτα Μακρυπούλια παίζει Ρουκ Ζουκ μέσα από την τηλεοπτική συχνότητα του ANT1.
Στο χθεσινό επεισόδιο, λοιπόν, ένας παίκτης θέλησε να κατακτήσει την καρδιά της παρουσιάστριας. Όπως δήλωσε η Ζέτα Μακρυπούλια είναι ο παιδικός του έρωτας και η γνωστή παρουσιάστρια κολακεύτηκε από τα όμορφα λόγια του. Μάλιστα, τον ακούμπησε και ο Γιώργος δήλωσε πως θα κάνει… μπάνιο σε ένα μήνα.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!