Αθηνά Οικονομάκου: Ευχήθηκε στον σύζυγό της με μια φωτογραφία λίγες μέρες μετά τον γάμο τους
Το ζευγάρι παντρεύτηκε στη Μύκονο το 2018
Την ονομαστική του γιορτή έχει σήμερα ο Φίλιππος Μιχόπουλος. Ο γνωστός επιχειρηματία, δέχεται από το πρωί αμέτρητα μηνύματα και ευχές, ωστόσο αυτή που ξεχωρίζει είναι φυσικά της συζύγου του, Αθηνάς Οικονομάκου.
Η γνωστή ηθοποιός επέλεξε να ευχηθεί δημόσια στον αγαπημένο της, το πρωί της Κυριακής με μια throwback φωτογραφία από τη Μύκονο, λίγες ημέρες μετά τον γάμο τους.
«Αυτό κι αν είναι throwback. 11/10/2018 λίγες μέρες μετά το γάμο μας στην υπέροχη-άδεια Μύκονο. Εύχομαι σύντομα πολλά νέα ταξίδια και μοναδικές εμπειρίες αγάπη μου!!Χρόνια σου πολλά!!!!Να σε χαιρόμαστε» έγραψε χαρακτηριστικά στη λεζάντα η Αθηνά Οικονομάκου.
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.