Η Καίτη Γαρμπή ποζάρει ως... Μίνι Μάους - Φωτογραφία
«Το γέλιο είναι διαχρονικό» γράφει η τραγουδίστρια
ΗΚαίτη Γαρμπήείναι ιδιαίτερα ενεργή στα social media και δεν διστάζει να τσαλακωθεί. Η τραγουδίστρια συχνά μοιράζεται στιγμιότυπα της καθημερινής της ζωής με τους διαδικτυακούς της φίλους.
Το ίδιο αποφάσισε να κάνει και λίγες ημέρες πριν θέλοντας να μας βάλει σε ένα πιο χειμωνιάτικο κλίμα αλλά και να στείλει ένα αισιόδοξο μήνυμα. Συγκεκριμένα, η Καίτη Γαρμπή φόρεσε τις Μίνι Μάους πιτζάμες της, με το πιο ζεστό της χαμόγελο και πόζαρε στον φωτογραφικό φακό γράφοντας,
«Το γέλιο είναι διαχρονικό. Η φαντασία δεν έχει ηλικία. Και τα όνειρα είναι για πάντα! Walt Disney Πολύ φίλος μας ο Walt».
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.