Η «επίθεση» στον Δημήτρη Σειρηνάκη από ψυχασθενή κρατούμενο
Ο παραγωγός ερωτικών ταινιών συμμετείχε σε ένα από τα επεισόδια της νέας τηλεοπτικής σειράς «Έτερος Εγώ - Κάθαρσις»
Ο παραγωγός ερωτικών ταινιών, Δημήτρης Σειρηνάκης δέχεται άγρια... επίθεση με δίσκο σερβιρίσματος φαγητού από ψυχασθενή κρατούμενο, σε ένα από τα επεισόδια της νέας τηλεοπτικής σειράς, «Έτερος Εγώ- Κάθαρσις» όπου υποδύεται έναν τρόφιμο των φυλακών.
Ο Δημήτρης Σειρηνάκης συμμετείχε σε ένα από τα επεισόδια της νέας τηλεοπτικής σειράς «Έτερος Εγώ - Κάθαρσις» που προβάλεται στην Cosmote Tv έπειτα από την ιδέα που είχε ο φίλος του και σκηνοθέτης, Σωτήρης Τσαφούλιας, ο οποίος του πρότεινε να εμφανιστεί ως γκεστ σε ένα από τα επεισόδια, στο ρόλο του αρχηγού των φυλακών.
Σε αυτό το επεισόδιο ο Δημήτρης Σειρηνάκης έρχεται σε κόντρα με έναν κρατούμενο και ψυχασθενή δολοφόνο χαρίζοντας στους τηλεθεατές μια μοναδική splatter σκηνή που θα ζήλευε και ο Κουέντιν Ταραντίνο.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.