Άννα Βίσση - Δέσποινα Βανδή: Έγιναν «φίλες» στο Instagram
Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική συνάντηση των δύο θα γίνει πραγματικότητα στις 26 Δεκεμβρίου
Άννα ΒίσσηκαιΔέσποινα Βανδή θα συναντηθούν επί σκηνής στον τελικό του J2US. Η πολυαναμενόμενη συνάντηση των δύο θα γίνει πραγματικότητα στις 26 Δεκεμβρίου και ουσιαστικά θα βάλει τέρμα στη φημολογούμενη κόντρα τους.
Ιδιαίτερο ρόλο στη σύμπραξη Άννας Βίσση - Δέσποινας Βανδή διαδραμάτισε και ο CEO της Panik Entertainment Group, Γιώργος Αρσενάκος, καθώς και οι δύο ανήκουν στο δυναμικό της εταιρείας.
Πλέον, οι δυο τραγουδίστριες ήρθαν πιο κοντά και τα socia media καθώς έκαναν follow η μία την άλλη στο Instagram!
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town