Το μήνυμα της Άννας Μαρίας Ψυχαράκη στο Instagram: «Η ζωή είναι δύσκολη, μια ανηφόρα»
Λίγο μετά τα Χριστούγεννα η νικήτρια του Big Brother έστειλε μήνυμα στον κόσμο που την στήριξε
Μήνυμα στον κόσμο που τη στήριξε ώστε να αναδειχθεί η μεγάλη νικήτρια του «Big Brother» απέστειλε μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Instagram ηΆννα Μαρία Ψυχαράκη.
Λίγο μετά τα Χριστούγγενα η Άννα Μαρία θέλησε να στείλει τις ευχές της σε όλο τον κόσμο, δηλώνοντας ότι έχει μεγάλη πίστη στον Θεό, παραδέχτηκε ότι η ζωή είναι γεμάτη δυσκολίες και προτρέπει τους θαυμαστές της να αγαπούν και να βοηθούν.
«Κόσμε μου χρόνια πολλά με υγεία και η βροχή που ξεκίνησε μόλις τώρα να λιώσει τον πάγο από τις πληγωμένες καρδιές του κόσμου... να μας δροσίσει και να μας αφυπνίσει... Η ζωή είναι δύσκολη, μια ανηφόρα ας την ανέβουμε με πίστη και θάρρος και εμπιστοσύνη στον εαυτό μας. Έτσι μονάχα θα νιώθουμε υπερήφανοι μέσω των ταπεινών μας προσπαθειών...
Σας αγαπώ μωρέ κόσμε μου... ο Θεός και η Παναγία να ευλογεί το κάθε βήμα της ζωής σας… Να είμαστε όλοι ενωμένοι να αγαπάμε και να βοηθάμε είναι κολλητικό και κάνει μονάχα καλό.😇🙏💓
Ένα επίσης τεράστιο ευχαριστώ στα fan pages μου στους διαχειριστές καθώς και σε όλα τα μέλη...😇🙏💓💓💓 Καλό και ευλογημένο ξημέρωμα. Ξεκίνησε μια καινούρια ημέρα ο ήλιος θα είναι πιο φωτεινός μέσα από τη γλυκά της συννεφιάς. Μπουμ καταιγίδα αγάπης για όλους μας...».
Δείτε την ανάρτηση της Άννας Μαρίας Ψυχαράκη στο Instagram:
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.