Battle of the Couples: Αυτά είναι τα πρώτα ζευγάρια που συζητούν για το ριάλιτι του Alpha
Σύμφωνα με εκπομπή του καναλιού
Το Battle of the Couples είναι το νέο ριάλιτι του Alpha το οποίο φιλοδοξεί να κερδίσει τη «μάχη» στην prime time ζώνη του καναλιού.
Παρουσιαστής θα είναι ο Παναγιώτης Βασιλάκος και όπως ανακοινώθηκε επίσημα η Σάσα Σταμάτη θα είναι η coach των ζευγαριών.
Ο δημοσιογράφος Χάρης Λεμπιδάκης φιλοξενήθηκε σήμερα στο «Καλύτερα δε γίνεται» με τη Ναταλία Γερμανού στον Alpha και αποκάλυψε τα πρώτα ζευγάρια που έχουν κάνει συζητήσεις για το ριάλιτι.
Αυτά είναι ο Στράτος Τζώρτζογλου με τη Σοφία Μαριόλα και ο Αιμιλιάνο Μάρκου με τη Μαριαγάπη Ξυπολιά από το GNTM.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!