Αγνώριστος ο Νάσος Παπαργυρόπουλος: Δημοσίευσε φωτογραφία του πριν από δέκα χρόνια
«Δεν βρίσκω άλλα λόγια να προσθέσω. Μόνο εικόνα» σχολίασε ο ίδιος
Ο Νάσος Παπαργυρόπουλος έγινε ευρέως γνωστός στο τηλεοπτικό κοινό μέσα από την συμμετοχή του στο Survivor 2 αλλά και την νίκη του στο J2US.
Μάλιστα ο ίδιος μονοπώλησε το ενδιαφέρον τόσο για την αγωνιστικότητά του, όσο και για την εξωτερική του εμφάνιση.Μιας και είναι αρκετά ενεργός στα social media, ο Νάσος Παπαργυρόπουλος θέλησε να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς του φίλους μία παλιά του φωτογραφία.
Συγκεκριμένα ο ίδιος έδειξε στους followers του, πως ήταν εμφανισιακά πριν από 10 χρόνια.Όπως θα παρατηρήσει κανείς ο Νάσος Παπαργυρόπουλος είχε το ίδιο ξανθό μαλλί, μπούκλες και ήταν χωρίς μούσια. Στην φωτογραφία της λεζάντας έγραψε: «Exactly 10 years… 2011-2021. Δεν βρίσκω άλλα λόγια να προσθέσω. Μόνο εικόνα».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.