Ζέτα Δούκα: Το μήνυμα στήριξης στις τρεις ηθοποιούς μετά την καταγγελία στον Σπυρόπουλο
Δείτε το σχόλιο της ηθοποιού στην ανάρτηση της Τζένης Μπότση
Πριν από λίγες ημέρες ηΖέτα Δούκα μέσα από τη εκπομπή “Πάμε Δανάη”κατήγγειλε δημόσια ότι έπεσε θύμα βίας από τον Γιώργο Κιμούλη. Από τότε πολλοί άλλοι ηθοποιοί μίλησαν ανοιχτά για παρόμοια περιστατικά που βιώσαν από τον ίδιο άνθρωπο, αλλά και από συναδέλφους του.
Το πρωί της Παρασκευής με μια ανάρτηση μέσα από το Instagram η Τζένη Μπότση, η Αγγελική Λάμπρη και η Λουκία Μιχαλάκατήγγειλαν ότι έπεσαν θύματα παρενόχλησης από τον γνωστό ηθοποιό και σκηνοθέτη, Κώστα Σπυρόπουλο.
Η ηθοποιός, λοιπόν, θέλοντας να συμπαρασταθεί στις τρεις γυναίκες, έγραψε κάτω από την ανάρτηση της Τζένης Μπότση: «Κορίτσια μου!!! Σας αγαπώ και σας συγχαίρω». Δείτε το σχόλιο της Ζέτας Δούκα κάτω από την ανάρτηση της Τζένης Μπότση:
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.