«Σπίτι με το MEGA»: Δείτε πρώτοι ένα μουσικό απόσπασμα από το αφιέρωμα στον Στράτο Διονυσίου
Μία μοναδική μουσική ιστορία ξεδιπλώνεται απόψε στις 21:00
Το αγαπημένο μουσικό ραντεβού των τηλεθεατών, το «ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ MEGA» απόψε στις 21:00 τιμά τον μεγάλο λαϊκό ερμηνευτή Στράτο Διονυσίου με ένα ξεχωριστό μουσικό αφιέρωμα.
Ο Άγγελος και ο Στέλιος Διονυσίου ερμηνεύουν αξέχαστες επιτυχίες του πατέρα τους, Στράτου που σημάδεψαν μία ολόκληρη εποχή και παρέμειναν αναλλοίωτες στον χρόνο. Μαζί τους και ο Διαμαντής Διονυσίου.
Λίγες ώρες πριν την μετάδοση της εκπομπής, δείτε πρώτοι μουσικό απόσπασμα από το τραγούδι «Κράτησέ με» το οποίο ερμηνεύει στην επιβλητική σκηνή του Δημοτικού Θεάτρου Πειραιά ο Στέλιος Διονυσίου με τη Νατάσα Θεοδωρίδου.
Μία μοναδική μουσική ιστορία ξεδιπλώνεται απόψε στις 21:00 στο «ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ MEGA» για τον μεγάλο βάρδο του λαϊκού τραγουδιού, τον Στράτο Διονυσίου.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!