Μιχάλης Ιατρόπουλος: «Με τον Μπονάτσο μας είχαν πετάξει έξω από πολλά στριπτιτζάδικα»
Ο ηθοποιός αποκάλυψε άγνωστα περιστατικά από την φιλία του με τον αξέχαστο Βλάσση Μπονάτσο
Στον διαστημικό σταθμό του «Χιούστον το Λύσαμε» βρέθηκε ο Μιχάλης Ιατρόπουλος, όπου αναφέρθηκε στην πολύ στενή φιλία που διατηρούσε με τον Βλάσση Μπονάτσο, ενώ διηγήθηκε και κάποια περιστατικά που είχαν ζήσει μαζί.
Ο ηθοποιός ανέφερε: «Κάναμε παρέα με τον Βλάσση. Του χρωστώ ευγνωμοσύνη κι είναι από τους λίγους που του ανάβω μέσα στο μυαλό μου κερί κάθε μέρα, έχω και φωτογραφίες του στο σπίτι μου και στα μαγαζιά. Του χρωστώ ευγνωμοσύνη και για την δωρικότητά του, την ευγένειά του και την τρέλα του. Μου γνώρισε αμέσως όλη την Αθήνα. Αμέσως κατάλαβε ότι θα κάνω πραγματάκια, όσα έχω κάνει μέχρι τώρα. Τα είχε δει.
Επανειλημμένως μας έχουν πετάξει έξω από στριπτιτζάδικα με τις κλωτσιές γιατί δεν είχαμε να πληρώσουμε ή επειδή πουλούσαμε μαγκιά λέγοντας ότι είναι ο Μπονάτσος κι ο Ιατρόπουλος. Σε γλέντια και μπουζουξίδικα επαναλήφθηκαν οι ιστορίες. Δεν μέναμε πολύ μέσα στο μαγαζί».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.