Battle of The Couples: Βούτηξαν σε αποφάγια για την... αγάπη τους
Μια ιδιαίτερη αλλά και λίγο… βρώμικη δοκιμασία κλήθηκαν να αντιμετωπίσουν στο Battle of the Couples
Στο νέο επεισόδιο τουBattle of the Couples το βράδυ του Σαββάτου, Πάνος και Γιώργος έπρεπε να απαντήσουν σωστά σε όσα έχουν απαντήσει νωρίτερα οι σύντροφοί τους.
Όσο ο Παναγιώτης Βασιλάκος έκανε τις ερωτήσεις κι ίδιοι δεν αποκρίνονταν σωστά, τόσο η τύχη τους φαινόταν δυσοίωνη. Συγκεκριμένα κάθε φορά που απαντούσαν λάθος, οι δυο τους ήταν αναγκασμένοι να πέφτουν μέσα σε έναν κάδο απορριμμάτων γεμάτο με αποφάγια. Μάλιστα οι υπόλοιποι παίκτες που παρακολουθούσαν την δοκιμασία, δεν μπορούσαν να κρύψουν την αηδία που ένιωθαν, κάθε φορά που κάποιος έβγαινε από τον κάδο βρώμικος.
Στη συνέχεια, οι παίκτες ψήφισαν και ανέδειξαν ως δεύτερο υποψήφιο ζευγάρι της εβδομάδας τον Πάνο και τη Στεφανία.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town