Μάλιστα οι δύο πρώην παίκτες της κόκκινης ομάδας έκαναν παρέα στο ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΙ, ενώ από την στιγμή που αποχώρησαν οι σχέσεις τους δεν είναι καλές.
Τόσο ο Περικλής Κονδυλάτος, όσο και η Ανθή Σαλαγκούδη έχουν μιλήσει δημόσια για την φιλία τους, με τον πρώτο να αναφέρει πως η δημοσιογράφος είχε σταματήσει να του μιλάει κάποια στιγμή στο παιχνίδι.
Ωστόσο φαίνεται ότι γίνονται προσπάθειες για να τα ξανά βρουν οι δύο τους, αφού το απόγευμα της Δευτέρας ο Περικλής Κονδυλάτος δημοσίευσε μία φωτογραφία στο Instagram με την Ανθή Σαλαγκούδη.
Κλείσιμο
Συγκεκριμένα το στιγμιότυπο είναι από την συμμετοχή τους στο Survivor και μαζί τους είναι και η Σοφία Μαργαρίτη. «Η αλήθεια κυλά ανάμεσα μας».
Δείτε παρακάτω την ανάρτηση από το Instagram του Περικλή Κονδυλάτου:
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.