Δημήτρης Κεχαγιάς για Σοφία Δανέζη: «Ο καθένας κοιτάει τη ζωή του»
Ο πρώην παίκτης του Big Brother άφησε ανοικτό και το ενδεχόμενο να συμμετέχει του χρόνου στο Survivor
Στην κάμερα της εκπομπής «Ευτυχείτε» μίλησε το πρωί της Πέμπτης, οΔημήτρης Κεχαγιάς. Ο πρώην παίκτης του Big Brother, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στην Σοφία Δανέζη αλλά και στην απουσία του από τα γενέθλιά της και αποκάλυψε ότι έχει αφήσει πίσω του όσα έζησαν στο ριάλιτι.
«Με την Άννα Μαρία Ψυχαράκη δεν έχει τύχει να μιλήσω. Γιατί να πάω στην έκπληξη που έκαναν στη Σοφία Δανέζη για τα γενέθλιά της; Κάναμε παρέα, χθες εγώ έλειπα ήμουν εκτός Αθηνών τα παιδιά πέρασαν καλά και πάντα τα παιδιά να περνάνε καλά και ο καθένας κάνει τη ζωή του. Το έχω αφήσει πίσω γιατί δεν υπάρχει και τίποτα άλλο ούτως ή άλλως. Ό,τι είχαμε μοιραστεί, ό,τι είχαμε κουβεντιάσει μένει εκεί και ο καθένας κάνει τη ζωή του», είπε ο Δημήτρης Κεχαγιάς.
Στη συνέχεια, ο Δημήτρης Κεχαγιάς αναφέρθηκε στην κουβέντα που έκανε για να πάρει μέρος στο φετινό Survivor. «Έχω προτάσεις για πολλά πράγματα αλλά είμαι πολύ επιλεκτικός. Υπήρξε μια κουβέντα για το Survivor αλλά δεν θεώρησα ότι ήταν η κατάλληλη επιλογή, Μπορεί να πάω στο Survivor του χρόνου» είπε.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.