Στο κλαμπ των παντρεμένων ανήκει από χθες οΜύρωνας Στρατής. Ο τραγουδιστής ανέβηκε τα σκαλιά της εκκλησίας με εκλεκτή της καρδιάς του Κατερίνα Ζαπάρδα.
Το ζευγάρι είναι μαζί τα τελευταία πέντε χρόνια και μαζί έχουν αποκτήσει έναν γιο, τον Νικόλα ο οποίος έγινε ενός έτους.
Ο γάμος του ζευγαριού πραγματοποιήθηκε στο Κορωπί σε πολύ στενό φιλικό και οικογενειακό κύκλο. Οι δυο τους εξάλλου κρατούν χαμηλούς τόνους στην προσωπική τους ζωή και αποφεύγουν τα φώτα της δημοσιότητας.
Στα social media από καλεσμένους του ζευγαριού ανέβηκαν φωτογραφίες από το γάμο...
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.