Η Δανάη Μιχαλάκη δείχνει τις βέρες της - Το δημόσιο σ' αγαπώ στον άνδρα της
Πανευτυχής η «Δροσούλα» από τις Άγριες Μέλισσες
Μπορεί στις Άγριες Μέλισσες να ψάχνει να βρει τον έρωτα στην προσωπική της ζωή όμως έχει βρει την απόλυτη ευτυχία. Ο λόγος για την Δανάη Μιχαλάκη, την τηλεοπτική Δρόσω η οποία παντρεύτηκε πριν από μερικές μέρες τον Γιώργο Παπαγεωργίου. Η ηθοποιός αν και κρατάει χαμηλούς τόνους στην προσωπική της ζωή ωστόσο αυτή τη φορά έκανε την εξαίρεση και λίγες εβδομάδες μετά το γάμο έκανε την πρώτη της ανάρτηση εκφράζοντας δημόσια την αγάπη της στον άνδρα της.
«Α! ναι, ξέχασα να σου πω, πως τα στάχυα είναι χρυσά κι απέραντα, γιατί σ’ αγαπώ», έγραψε στο σχόλιό της.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.