Τηλεφωνήματα, μηνύματα και ευχές για καλή επιτυχία δέχτηκαν οΓρηγόρης Γκουντάρας και η Νάταλι Κάκαβα για τοBig Brother. Ανάμεσα στα πρόσωπα που τους ευχήθηκαν καλή επιτυχία, όμως, ήταν και ο Ανδρέας Μικρούτσικος, όπως και ο Χάρης Βαρθακούρης.
«Γλυκέ μου αγαπημένε Ανδρέα το τηλεφώνημά σου με συγκλόνισε. Σε αγαπάω, σε ευχαριστώ πολύ και σύντομα ξανά στις επάλξεις όπως μόνο εσύ ξέρεις», έγραψε ο Γρηγόρης Γκουντάρας στον λογαριασμό του στο Instagram.
«Καλή επιτυχία Big Brother. Καλή επιτυχία Πολίνα και σε όλη την ομάδα της εκπομπής που ήμασταν παρέα ένα χρόνο πριν! Καλή Επιτυχία Ναταλί Κάκκαβα και Γρηγόρη Γκουντάρα», έγραψε από την πλευρά του ο Χάρης Βαρθακούρης. Ο Γρηγόρης Γκουντάρας κοινοποίησε τη φωτογραφία του τραγουδιστή και απάντησε: «Να είσαι καλά Χάρη».
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.