To Voice επέστρεψε στους τηλεοπτικούς μας δέκτες και οι κριτές μέσα από τις blind auditions προσπαθούν να φτιάξουν τις ομάδες τους. Μια από τις διαγωνιζόμενες που ανέβηκαν στη σκηνή του σόου ήταν Ελισάβετ Αθανασιάδου η οποία τραγούδησε το «Just Walk Away».
Η ερμηνεία μπορεί να είχε ορισμένες αστάθειες αλλά η έκταση της φωνής της ήταν αρκετή για να πείσει τους τέσσερις coaches και να γυρίσουν την καρέκλα.
Η Ελισάβετ όμως δεν εντυπωσίασε μόνο με τη φωνή της αλλά και με την παρουσία της καθώς φορούσε ένα εντυπωσιακό ροζ φόρεμα. Η διεκδίκηση για την ίδια ήταν σκληρή κι επιστρατεύτηκαν αρκετά μέσα από τους coaches για να ενταχθεί στην ομάδα τους.
Η Έλενα Παπαρίζου τραγούδησε μαζί της το «Γύρνα με στο χθες», οΚωνσταντίνος Αργυρός της διάβασε ποιήματα αλλά ο Πάνος Μουζουράκης δεν μπόρεσε να αντισταθεί κι ανέβηκε στην σκηνή να την αγκαλιάσει, λέγοντάς της ότι μπορεί να κάνει όνειρα μαζί της στην ομάδα του.
Κλείσιμο
Παρά την επίμονη προσπάθεια του Πάνου Μουζουράκη, η Ελισάβετ πήγε στην ομάδα της Έλενας Παπαρίζου.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.