Από το Σάββατο 25 Σεπτεμβρίου και κάθε Σάββατο και Κυριακή στις 13:50, η νέα ψυχαγωγική εκπομπή «Τι λες τώρα!» βάζει στόχο να απογειώσει την καλή μας διάθεση, να συνοψίσει με έναν ξεχωριστό τρόπο όσα αξίζουν από την εβδομάδα που πέρασε και να δημιουργήσει τις τάσεις για την εβδομάδα που έρχεται.
Η Κατερίνα Καραβάτου θα έχει δίπλα της τη Μαρία Ηλιάκη κι αυτό ορίζει την πιο γλυκιά τηλεοπτική επανασύνδεση της σεζόν με τις δύο παρουσιάστριες να συναντώνται στο πλατό μετά από χρόνια. Μαζί τους ο Στέφανος Κωνσταντινίδης και ο Βασίλης Βλάχος.
Κλείσιμο
Η παρέα του «Τι λες τώρα!» έχει χιούμορ, άποψη αλλά και την ικανότητα να δημιουργήσει μια ουσιαστική επαφή με τον τηλεθεατή.
Αποκλειστικά θέματα, συνεντεύξεις με αγαπημένα πρόσωπα, ταξίδια, πλούσιο ρεπορτάζ για όσα συμβαίνουν στην τηλεοπτική πραγματικότητα αλλά και την καθημερινή ζωή. Αυτό είναι το «Τι λες τώρα!».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.