Με αμείωτο ρυθμό οΑλέξης Παππάςεξακολουθεί να αναζητά μέσα από το Bachelor την κοπέλα που θα του αλλάξει τη ζωή και θα τον κάνει ευτυχισμένο. Ο ηθοποιός μέσα από το ριάλιτι αγάπης γνωρίζει καλύτερα τις κοπέλες που του διεκδικούν την καρδιά.
Στο χθεσινοβραδινό ο Αλέξης Παππάς αφού παρακολούθησε όλα τα κορίτσια να παίζουν μπάσκετ, στη συνέχεια με τη νικήτρια ομάδα κάθισε και έκανε μια συζήτηση.
Πιο συγκεκριμένα, ο Αλέξης Παππάς πραγματοποίησε μερικές ερωτήσεις στις κοπέλες και έπειτα επέλεξε μια για ένα ατομικό ραντεβού.
Τελικά, ο Αλέξης διάλεξε την 24χρονη Λένα που ασχολείται με την προπονητική, η οποία ήταν μια από τις τρεις νέες παίκτριες που μπήκαν στο «The Bachelor».
Κλείσιμο
Η Λένα κατάφερε να εντυπωσιάσει τον Αλέξη Παππά κι αυτό είχε ως αποτέλεσμα να πάρει το πολυπόθητο κόκκινο τριαντάφυλλο. Μάλιστα, οι δύο τους αντάλλαξαν και κάποια καυτά φιλιά.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.