Ο Νίκος Μουτσινάς και η παρέα του βρέθηκαν σήμερα στο πλατό της εκπομπής του ΣΚΑΪ, ξεκινώντας κανονικά τη νέα εβδομάδα.
Καθώς το «Καλό Μεσημεράκι» ήταν on air, λίγο πριν τις 4 το μεσημέρι, σημειώθηκε σεισμός 2,9 Ρίχτερ στην Αθήνα, με επίκεντρο το Μαρούσι.
Ο παρουσιαστής δεν αντιλήφθηκε τίποτα. Ωστόσο, μόλις ενημερώθηκε από τους συνεργάτες του για τη σεισμική δόνηση, ανησύχησε.
Φυσικά, σχολίασε το συμβάν με τον δικό του μοναδικό τρόπο.
«Έγινε σεισμός τώρα; Εγώ κουνιέμαι χρόνια, δεν κατάλαβα τίποτα. Μήπως να φύγουμε και να έρθουμε τον Γενάρη ρε παιδιά; Να κουνηθούν όσο είναι οι πλάκες. Παιδιά, εγώ με αυτές τις συνθήκες δεν μπορώ. Τι βίντεο παίξαμε; Με την Ζαρίφη; Ε, αυτή θα μας φάει», τόνισε οΝίκος Μουτσινάς.
Δείτε το σχετικό απόσπασμα στο παρακάτω βίντεο μετά το 13.20:
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.