Ταξίδεψε στο παρελθόν ο Σωτήρης Κοντιζάςμέσω μίας φωτογραφίας που δημοσίευσε το απόγευμα της Παρασκευής 17 Δεκεμβρίου στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.
Συγκεκριμένα, ο διάσημος σεφ δημοσίευσε δύο φωτογραφίες με δύο καλούς του φίλους. Η μία είναι τραβηγμένη πριν από δεκατρία χρόνια, όταν ο Σωτήρης Κοντιζάς ήταν 25 ετών με μακρύ μαύρο μαλλί και ο φίλος του Σταύρος πήρε το πτυχίο του από το Πάντειο Πανεπιστήμιο. Η άλλη φωτογραφία είναι πολύ πρόσφατη, πιθανότατα τραβήχτηκε σήμερα ή χθες, και σε αυτήν ποζάρει πάλι οκριτής του «ΜasterChef»με τους δύο καλούς του φίλους.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.