Η Ελεονώρα Μελέτησυνηθίζει να δημοσιεύει στα social media φωτογραφίες και βίντεο χωρίς ίχνος μακιγιάζ και φίλτρα, καθώς είναι ακομπλεξάριστη και αγαπά τον εαυτό της.
Η παρουσιάστρια δέχθηκε ένα κακόβουλο σχόλιο από μία διαδικτυακή της φίλη, όταν πραγματοποίσε ένα post, όπου μοίραζε ευχές για την Πρωτοχρονιά. Φυσικά, δεν το άφησε να περάσει έτσι. «Καλέ βαρεθήκαμε να σε βλέπουμε έτσι. Οκ, μας έδειξε τον…πάτο, αλλά σύνελθε» της έγραψε η διαδικτυακή της φίλη.
Το μεσημέρι της Παρασκευής 7/1, η Ελεονώρα Μελέτηέκανε screenshot το εν λόγω πικρόχολο σχόλιο και ανακοίνωσε στις followers της στο Ιnstagram: «Κορίτσια προσοχή. Όποια ενοχλείται από τον "πάτο μου", δηλαδή από τις φυσικές και μη επεξεργασμένες φωτογραφίες που ανεβάζω στο ΠΡΟΦΙΛ μου, έχει το ΕΛΕΥΘΕΡΟ να ΜΗΝ με ακολουθεί.
Σε αυτό το προφίλ, αγαπάμε τον εαυτό μας και χωρίς φίλτρα. Και όταν κάποιος κάνει ένα ποστ, μοιράζοντας ευχές για υγεία και ευημερία, δεν απαντάμε ποτέ με αυτό τον τρόπο! Απλά ανταποδίδουμε τις ευχές».
Κλείσιμο
Λίγο μετά η όμορφη παρουσιάστρια πραγματοποίησε ένα ακόμη InstaStory, όπου είναι εντελώς άβαφη και τα μεγάλα, υπέροχα μάτια της κερδίζουν τις εντυπώσεις. «Μοιράστε αγάπη» με αυτά τα λόγια συνοδεύει τη selfie της.
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.