Την ονομαστική της γιορτή είχε χθες, Παρασκευή 7/1, ηΙωάννα Τούνηκαι ο αγαπημένος της, Δημήτρης Αλεξάνδρου, της έδωσε τις πιο γλυκές ευχές του.
Συγκεκριμένα, το βράδυ της Παρασκευής 7/1, ο Δημήτρης Αλεξάνδρου δημοσίευσε ένα υπέροχο βίντεο από την Αράχωβα, όπου έχει το κορίτσι του στην πλάτη του. Όταν κάποιος φίλος του τον ρωτά εάν μπορεί να προχωρήσει έτσι μέχρι το χιονοδρομικό κέντρο, εκείνος απαντά με χιούμορ: «Θα με πάει όλη μου την ζωή, τώρα για 200 βήματα;».
«Χρόνια πολλαααά στο πιο όμορφο, λαμπερό και δημιουργικό κοριτσάκι του κόσμου ΟΛΟΥ, το πιο ελαφρύ βάρος του κόσμου ΜΟΥ, την δύναμη μου, την χαμογελαρα μου!!!!!! ❤️» σημειώνει στη λεζάντα της ανάρτησης του ο συνεργάτης τηςΚατερίνας Καινούργιου, εκφράζοντας δημόσια τα συναισθήματά του για την διάσημη influencer.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town