Φωτιές ανάβει ηΕλένη Φουρέιραμε τις αναρτήσεις της στο Instagram. H τραγουδίστρια αυτή την περίοδο έχει διάθεση εκρηκτική και ποζάρει στο φακό με όλο το σεξαπίλ που διαθέτει.
Στην τελευταία της ανάρτηση δέχτηκε πλήθος κολακευτικών σχολίων από τους διαδικτυακούς της φίλους. Με μαύρο δικτυωτό καλσόν, κορμάκι και πόζες όλο νάζι ρωτάει: «Θέλω να ξέρω που ήσουν χθες βράδυ».
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.