Για την προσωπική του ζωή αλλά και τα δύο του παιδιά μίλησε σε γνωστό περιοδικό οΓιώργος Καραμίχος. Ο ηθοποιός που πρωταγωνιστεί στη σειρά του ΑΝΤ1 «Ήλιος» αποκάλυψε πως με τη μητέρα του γιου του ήταν ποτέ ζευγάρι.
Η μητέρα του γιου σου ζει στην Ελλάδα; Ναι, είμαστε πολύ καλοί φίλοι, δεν ήμασταν ποτέ ζευγάρι που αποφασίσαμε να κάνουμε μαζί παιδί. Είμαστε ειλικρινείς από την αρχή. Ο Άγγελος ζει με τη μαμά του κυρίως. Η μαμά του είναι Μεξικανή και από πέρσι ζει εδώ, μετακόμισε και εκείνη στην Αθήνα. Μέχρι να ενηλικιωθεί το παιδί, η βάση μου είναι η βάση του. Και η κόρη μου ζει με τον καλό της στη Δανία, έχει τελειώσει το πανεπιστήμιο στην Ολλανδία και ζει τη ζωή της πολύ όμορφα, με δύναμη και χαρά.
Τη δική σου ζωή με ποιους τρόπους επιλέγεις να τη ζεις όμορφα; «Έχοντας γύρω μου ανθρώπους που αγαπώ, να μπορώ να βοηθάω τον κόσμο –με όποιον τρόπο–, να έχω επαφή με τη φύση και να περιτριγυρίζομαι και να αγκαλιάζω ανθρώπους με ειλικρίνεια και αλήθεια», είπε ο ηθοποιός στο περιοδικό «ΟΚ!».
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.