Την οικογένειά της και τους φίλους της λαχτάρησε η Κατερίνα Παπουτσάκη. Η ηθοποιός είχε ένα ατύχημα το οποίο την έστειλε στο νοσοκομείο.
Πιο συγκεκριμένα χθες ήταν η τελευταία παράσταση για την «Αυλή των θαυμάτων» που ανέβαινε στο Μέγαρο Μουσικής. Το ατύχημα της ηθοποιού συνέβη λίγες ώρες και ήταν αμφίβολο αν η Κατερίνα Παπουτσάκη θα ήταν σε θέση να δώσει το παρόν στη θεατρική παράσταση.
«Στα επείγοντα, έχω χτυπήσει το χέρι μου και έχω έρθει εδώ για να με δει ο γιατρός. Έπεσα ο μπούφος και έχω λίγο άγχος για το αν θα προλάβω και αν θα είμαι ok για την παράσταση», είπε η Κατερίνα Παπουτσάκη στο βίντεο που ανέβασε μέσα από το νοσοκομείο.
Η ίδια πάντως παρά την ατυχία που της συνέβη δεν έχασε το χιούμορ λέγοντας πως το ατύχημά της οφείλεται σε… μάτι.
Κλείσιμο
Τελικά η ηθοποιός έφυγε από το νοσοκομείο με σπασμένο δάχτυλο όπως φαίνεται και στη φωτογραφία που ανέβασε.
Τελικά η Κατερίνα Παπουτσάκη μέσα από τα instastories της αποκάλυψε πως τελικά όλα πήγαν καλά και εμφανίστηκε στην τελευταία της παράσταση στο Μέγαρο Μουσικής.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.