Η διάσημη τραγουδίστρια πέρασε το Σαββατοκύριακο στην Κρήτη, όπως αποκαλύπτει το ρεπορτάζ της εκπομπής «Πρωινό». Εκεί παρεβρέθηκε στο μαγαζί του συντρόφου της, Λάζαρου Βαφειάδηκαι πήρε μέρος στις εορταστικές εκδηλώσεις, που διοργανώθηκαν, με αφορμή τις Απόκριες.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cieeovcib82h)
Κλείσιμο
Βέβαια, η Πάολα δεν παρέλειψε να φορέσει κι εκείνη την αποκριάτικη στολή της και να ποζάρει στο πλευρό του αγαπημένου της.
Τους τελευταίους μήνες η Πάολα και ο επιχειρηματίας, ο οποίος και δραστηριοποιείται επιχειρηματικά στην Κρήτη, είναι ζευγάρι και μάλιστα, αφού διακόπηκαν οι εμφανίσεις της λόγω των μέτρων κατά του κορωνοϊού, η τραγουδίστρια βρισκόταν ένα μεγάλο διάστημα κι εκείνη στο νησί, απολαμβάνοντας στιγμές χαλάρωσης στο πλευρό του.
Μέσα στην εβδομάδα, η τραγουδίστρια επιστρέφει στην Αθήνα για να ανέβει ξανά στην πίστα. Την Παρασκευή 11 Μαρτίου ξεκινάνε οι εμφανίσεις της στο Φωταέριο δίπλα στον Στέλιο Ρόκκο.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town