Η Γαία Μερκούρη φέρνει το... καλοκαίρι στο Instagram
Δείτε την τελευταία φωτογραφία που ανέβασε στα social media, φορώντας ένα μικροσκοπικό μπικίνι
ΗΓαία Μερκούρη φαίνεται να περιμένει με ανυπομονησία το καλοκαίρι, αφού η τελευταία της ανάρτηση δεν θυμίζει σε τίποτα το κλίμα, που επικρατεί ακόμη στη χώρα με τις χαμηλές θερμοκρασίες.
Η κόρη της Δωροθέας Μερκούρη έχει αποκτήσει χιλιάδες ακόλουθους στο Instagram, με τους οποίους μοιράζεται αρκετά στιγμιότυπα από την καθημερινότητά της.
Στην τελευταία φωτογραφία, την οποία δημοσίευσε νωρίτερα την Πέμπτη, η σύντροφος του Άγγελου Λάτσιου φορά το μαγιό της και απολαμβάνει το μπάνιο της σε κάποια παραλία της Άνδρου. Το καλλίγραμμο σώμα και το λεοπάρ μπικίνι της απέσπασαν πληθώρα θετικών σχολίων από τους διαδικτυακούς της φίλους.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.