Η Ελένη Μενεγάκη μας χαιρετά από το πλοίο: «Το Αιγαίο με καλεί»
Λίγες ώρες αφού ολοκλήρωσε την εκπομπή της, η παρουσιάστρια ανέβηκε στο πλοίο με προορισμό κάποιο νησί του Αιγαίου - Δείτε τη φωτογραφία που ανάρτησε στο Instagram
Η Ελένη Μενεγάκη δεν θα περάσει το τριήμερο της 25ης Μαρτίου στην Αθήνα.
Λίγο μετά το τέλος της σημερινής εκπομπής της, η παρουσιάστρια επιβιβάστηκε στο πλοίο, με προορισμό κάποιο από τα νησιά του Αιγαίου.
Μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Ελένη Μενεγάκη ανέβασε νωρίτερα μία φωτογραφία, στην οποία τη βλέπουμε να ποζάρει στο πλοίο, χωρίς να αποκαλύπτει τον ακριβή προορισμό.
Στη λεζάντα έγραψε: «Το Αιγαίο με καλεί» και πολλοί από τους ακόλουθούς της, της ευχήθηκαν να περάσει ένα όμορφο τριήμερο.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.