Την πιο ευτυχισμένη περίοδο της ζωής της διανύει η Άννα Μπεζάν, αφού περιμένει το πρώτο της παιδί με τον Δημήτρη Παππά.
Αν και η σχέση του ζευγαριού μετρά μόνο λίγους μήνες, ο έρωτάς τους είναι πολύ δυνατός και τα πράγματα μεταξύ τους «κυλούν γρήγορα».
Η ηθοποιός που έγινε γνωστή στο κοινό μέσα από τη σειρά «8 Λέξεις» έκανε γνωστή την είδηση της εγκυμοσύνης της πριν από έναν μήνα περίπου με μία ανάρτηση στα social media.
Σήμερα με ένα νέο στιγμιότυπο, που δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, μοιράστηκε με το κοινό της την πορεία της εγκυμοσύνης της και τον ενθουσιασμό που νιώθει.
Κλείσιμο
Συγκεκριμένα, η Άννα Μπεζάν ανέβασε μία φωτογραφία από τον υπέρηχο που έκανε και πάνω σε αυτή έγραψε: «Γεια σου μικρό θαυματάκι. Σε περιμένουμε».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!