Βασίλης Μπισμπίκης - Μανώλης Κονταρός: Ταξίδι - αστραπή στη Θεσσαλονίκη για την πρεμιέρα της Δέσποινας Βανδή
Η τραγουδίστρια έχει απόψε πρεμιέρα και ο αγαπημένος της δεν θα μπορούσε να λείπει από το πλευρό της
Η Δέσποινα Βανδή κάνει πρεμιέρα απόψε σε νυχτερινό κέντρο της Θεσσαλονίκης μαζί με τον Λευτέρη Πανταζή και ο αγαπημένος της Βασίλης Μπισμπίκης, μαζί με τον φημολογούμενο «κουμπάρο» τους, Μανώλη Κονταρό, δεν θα μπορούσε να λείπει από το πλευρό της.
Δεν είναι η πρώτη φορά που ο ηθοποιός πραγματοποιεί ταξίδι - αστραπή για να απολαύσει την αγαπημένη του, καθώς το τελευταίο διάστημα στήριζε τη Δέσποινα Βανδή και στις εμφανίσεις της στην Κύπρο. Δεν είναι επίσης, και η πρώτη φορά, που ο Μανώλης Κονταρός στηρίζει την καλή του φίλη. Πριν από λίγες ημέρες, μάλιστα, βρέθηκε καλεσμένος στο «Chart Show», ρωτώντας την ευθέως πότε θα την στεφανώσει.
Βέβαια, την στήριξη αυτή ανταποδίδει με τη σειρά της και η Δέσποινα Βανδή, η οποία φέτος έχει επισκεφτεί το μαγαζί που εμφανίζεται ο Κρητικός λυράρης ουκ ολίγες φορές, με την τελευταία εμφάνιση του ζευγαριού στο Κέντρο του Μανώλη Κονταρού να έγινε πριν από λίγες ημέρες.
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.