Ο Αλεξάντερ Ρίμπακ δημοσίευσε στα social media ένα βίντεο στο οποίο έκανε με το βιολί του μία μίξη του δικού του τραγουδιού «Fairytale» και του τραγουδιού της Αμάντας Γεωργιάδη «Die Together».
«Το Fairytale ταιριάζει τόσο πολύ με αυτό το κομμάτι», έγραψε στην ανάρτησή του ο Αλεξάντερ Ρίμπακ.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.