Ο Γιάννης Αμανατίδης και η Μάρω Λύτρα είναι και πάλι μαζί! Όχι, ο ποδοσφαιριστής και η τραγουδίστρια δεν αποφάσισαν να δώσουν μια δεύτερη ευκαιρία στη σχέση τους...
UPD:
Ο Γιάννης Αμανατίδης και η Μάρω Λύτρα είναι και πάλι μαζί! Όχι, ο ποδοσφαιριστής και η τραγουδίστρια δεν αποφάσισαν να δώσουν μια δεύτερη ευκαιρία στη σχέση τους, που έχει λήξει εδώ και καιρό, απλά σκέφτηκαν να ενώσουν τις δυνάμεις τους και να συνεργαστούν… σχεδιάζοντας μπλουζάκια.
Συγκεκριμένα, όπως η ίδια η Μάρω είπε στην κάμερα του “Star”, οι δυο τους αποφάσισαν να σχεδιάζουν και να πουλούν T-shirt με στάμπες δικής τους έμπνευσης.«Αυτές είναι οι μπλούζες που φτιάχνω με τν Γιάννη Αμανατίδη. Είμαστε φίλοι».
Κλείσιμο
Όσο για την οικονομική κρίση και κατά πόσο τους έχει επηρεάσει: «Μας έχει επηρεάσει η οικονομική κρίση και για τον λόγο αυτό κρατάμε χαμηλές τιμές».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.