«Πώς σας φαίνεται αυτό το ζευγαράκι 23 years after;», έγραψε ο Χάρης Ρώμας για το πρωταγωνιστικό δίδυμο της σειράς «Κωνσταντίνου και Ελένης»
Αυτό το ζευγάρι έγραψε ιστορία στην ελληνική τηλεόραση και με τις ατάκες του κρατούσε αμείωτο το ενδιαφέρον του τηλεοπτικού κοινού.
Ο λόγος για τον Κωνσταντίνο Κατακουζηνό και την Ελένη Βλαχάκη από τη δημοφιλή κωμική σειρά του ΑΝΤ1 «Κωνσταντίνου και Ελένης». 23 χρόνια μετά η Ελένη Ράντου και ο Χάρης Ρώμας, που υποδύθηκαν τους συγκεκριμένους χαρακτήρες, πόζαραν μαζί και τα likes και τα σχόλια έπεσαν βροχή στο Instagram.
Μάλιστα πολλοί ήταν εκείνοι που θέλουν να τους ξαναδούν μαζί.«Πώς σας φαίνεται αυτό το ζευγαράκι 23 years after?», γράφει ο Χάρης Ρώμας στη λεζάντα της φωτογραφίας του.
Η επιτυχημένη κωμική σειρά «Κωνσταντίνου και Ελένης» δημιουργήθηκε από τον Χάρη Ρώμα και την Άννα Χατζησοφιά και προβλήθηκε από τον τηλεοπτικό σταθμό ANT1 από τις 12 Οκτωβρίου του 1998 μέχρι τις 30 Ιουνίου του 2000, για δύο τηλεοπτικές σεζόν και προβάλλεται μέχρι και σήμερα. Η υπόθεση επικεντρώνεται στη συγκατοίκηση δύο εντελώς διαφορετικών χαρακτήρων σε ένα σπίτι το οποίο έχουν κληρονομήσει από κοινού.
Στους πρωταγωνιστικούς ρόλους συναντήσαμε τους ηθοποιούς Χάρη Ρώμα, Ελένη Ράντου, Βασίλη Κούκουρα, Μαρία Λεκάκη, Στέργιο Νένε και Καλλιρρόη Μυριαγκού.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.