Η σχέση τους πάει από το καλό στο καλύτερο, οι δυο τους είναι αχώριστοι και φροντίζουν να στηρίζουν ο ένας τον άλλο σε κάθε του βήμα.
Την Κυριακή το βράδυ, τα «Κόκκινα Φανάρια» που σκηνοθετεί ο Βασίλης Μπισμπίκης έριξε αυλαία και φυσικά, η Δέσποινα Βανδή τον συνόδευσε στην τελευταία παράσταση.
Μάλιστα, το ζευγάρι φωτογραφήθηκε μαζί και ο Βασίλης Μπισμπίκης μοιράστηκε το στιγμιότυπο σε story στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram. Στο πλευρό τους πόζαρε και ο καλός τους φίλος, Λάκης Λαζόπουλος.
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.