Ιωάννης Παπαζήσης: «Η συνεπιμέλεια είναι αυτό που έχουμε επιλέξει με τη γυναίκα μου»
«Δεν ζω τη ζωή μου με βάση τον Τύπο, δεν καθορίζει αυτό τη ζωή μου. Υπήρχε δημοσίευμα που με εκνεύρισε, αλλά ως εκεί, φοβήθηκα να τα βάλω με έντυπα», είπε ο ηθοποιός
ΟΙωάννης Παπαζήσηςμίλησε στην κάμερα της «Μega Kαλημέρα» και αναφέρθηκε στο θέμα της συνεπιμέλειας του παιδιού αλλά και τη δουλειά στην οικοδομή με τον πατέρα του.
«Μου είπαν φίλοι να γίνω ηθοποιός, όταν το είπα στους γονείς μου το πήραν παράξενα. Ο πατέρας μου περίμενε να πάω μαζί του στην οικοδομή. “Μας χαλάς τη βόλεψή μας” μου είχε πει. Δούλευα πολλά χρόνια στην οικοδομή με τον πατερά μου, καφέ, delivery», είπε αρχικά ο Ιωάννης Παπαζήσης.
Ο Ιωάννης Παπαζήσης είπε για την πατρότητα: «Το καλύτερο νέο ήταν ότι πέρασα στο Εθνικό Θέατρο και ότι θα αποκτήσω τον γιο μου. Μετά την απόκτηση του παιδιού οι λέξεις πήραν μια άλλη μορφή. Η συνεπιμέλεια είναι αυτό που έχω επιλέξει με την γυναίκα μου και νόμος να μην υπήρχε, αυτό θα κάναμε».
Για την δημοσιότητα και την διαχείρισή της, ο Ιωάννης Παπαζήσης υπογράμμισε πως: «Δεν ζω τη ζωή μου με βάση τον Τύπο, δεν καθορίζει αυτό τη ζωή μου. Υπήρχε δημοσίευμα που με εκνεύρισε, αλλά ως εκεί, φοβήθηκα να τα βάλω με έντυπα».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.