Τα πάρτι στη Μύκονοδεν σταματούν ποτέ, ακόμα και αν χρειαστεί να... στηθούν στον δρόμο.
Είναι σύνηθες φαινόμενο στο νησί των Κυκλάδων η μουσική να ακούγεται στη διαπασών, ειδικότερα έξω από διάσημα beach bar και πολυσύχναστα club του νησιού. Ωστόσο, ένας πλανόδιος dj θέλησε να φέρει το κέφι και στα σοκάκια της Μυκόνου.
Με μία δική του πατέντα, ο νεαρός έδεσε μια κονσόλα πάνω σε μια ξύλινη τάβλα, την εξόπλισε με ηχεία και περιπλανιόταν στα γραφικά δρομάκια της Χώρας παίζοντας μουσική.
Όπως φαίνεται στο βίντεο που εξασφάλισε το Mykonos Live TV, οι τουρίστες που βρίσκονταν τριγύρω γλέντησαν με την ψυχή τους, χορεύοντας στον ρυθμό της μουσικής.
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.