Τα γενέθλιά της έχει σήμερα η Μαριλίτα Λαμπροπούλου και τα γιόρτασε με την καλύτερη παρέα. Η Βασιλική του «Σασμού» έκλεισε τα 48 και μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους στιγμιότυπα από την ιδιαίτερη αυτή μέρα.
Πιο αναλυτικά, η ηθοποιός ανέβασε μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, μερικά stories με τον σύζυγό της, Γιάννη Νταλιάνη και τις κόρες τους. Σε ένα από αυτά, της τραγουδούν το «Ηappy Birthday». Σε ένα άλλο στιγμιότυπο, φωτογράφισε τις κόρες της, πάνω από την τούρτα των γενεθλίωντης και έγραψε: «Όταν σου τραγουδάνε με αυτό το βλέμμα» και δίπλα πρόσθεσε μία καρδιά σε emoji.
Κλείσιμο
Έπειτα, η Μαριλίτα Λαμπροπούλου ανέβασε μία φωτογραφία από το αυτοκίνητό της και μετά ένα βίντεο από τη διαδρομή στο οποίο ευχαριστεί όσους της ευχήθηκαν.
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της έγραψε: «Χαρούμενα γενέθλια, ευχές-φυλαχτά, εκδρομή και πορεία μπροστά. Πίσω κοιτάμε μόνο από τον καθρέφτη» και ενημέρωσε ότι τη φωτογραφία την τράβηξε η κόρη της.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.