Το ζευγάρι φροντίζει να κάνει μικρές εξορμήσεις, προκειμένου να ξεφύγει από την καθημερινότητα και τις υποχρεώσεις και λίγες ημέρες μετά την Χαλκίδα, επισκέφτηκε τη Θεσσαλονίκη.
Με αφορμή τη συναυλία που έδινε εκεί η Δέσποινα Βανδή και σε συνδυασμό με την παράσταση, όπου πρωταγωνιστεί ο Βασίλης Μπισμπίκης, «Αντιγόνη», το ζευγάρι βρήκε την κατάλληλη ευκαιρία να ξεκλέψει λίγγο χρόνο.
Λίγες ώρες πριν και οι δύο μοιράστηκαν στιγμιότυπα στους προσωπικούς τους λογαριασμούς στο Instagram, αποκαλύπτοντας έτσι το κοινό ταξίδι τους στη συμπρωτεύουσα.
Κλείσιμο
Όπως φαίνεται στις φωτογραφίες που δημοσίευσε το ερωτευμένο ζευγάρι, βρέθηκε σε γνωστό εστιατόριο της Θεσσαλονίκης για φαγητό.
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.