Αυτές τις ημέρες ο Βασίλης Μπισμπίκηςβρίσκεται στην Κρήτη για τις ανάγκες της παράστασης «Αντιγόνη».
Τον δημοφιλή ηθοποιό συνόδευσε στο ταξίδι του ο 9χρονος γιος του, Μιχάλης, στον οποίο και έχει μεγάλη αδυναμία.
Μάλιστα, ο Βασίλης Μπισμπίκης μοιράστηκε ορισμένα στιγμιότυπα από το ταξίδι τους στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.
Στην πρώτη φωτογραφία που δημοσίευσε ο ηθοποιός, ο μικρός Μιχάλης κοιτάζει έξω από το παράθυρο του αεροπλάνου, με το οποίο ταξιδεύουν. Πάνω στο στιγμιότυπο, έγραψε: «Σπλάχνο μου».
Κλείσιμο
Στο δεύτερο στιγμιότυπο, ο Μιχάλης φαίνεται να παίζει στο Κηποθέατρο Νίκος Καζαντζάκης, όπου και πραγματοποιήθηκε η παράσταση.
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.